Hello Monday!


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu zmiany Ziemi od czasu Twoich narodzin, jak sądy przyznają opiekę nad dziećmi i mały balkon na lato. Udanego tygodnia!

Jak Ziemia zmieniła się za Twojego życia. – świetna strona i ciekawostki, które Cię zadziwią 🙂

Dlaczego sądy nie przyznają opieki nad dziećmi ojcom? – ciekawy wywiad z panią adwokat – Magdaleną Czernicką-Baszuk

Urządzamy mały balkon na lato. – praktyczne rady i piękne zdjęcia!

BLOG TYGODNIA

Blog Kasi Gandor już od jakiegoś czasu przewijał mi się w gąszczu blogosfery i mogę tylko żałować, że nie wczytałam się w niego wcześniej. Po Andrzeju Tucholskim, to drugi blog tzw. „młodego pokolenia” (nie wierzę, że to piszę!), do którego zaczęłam zaglądać, kiedy chcę odetchnąć i odpocząć od tematów rodzicielskich. A blog Kasi – byłej modelki i studentki, doskonale się do tego nadaje: piękny, prosty wygląd, lekkie i ciekawe treści – odkrywcze (np. ten), przewrotne (np. ten) i dowcipne (np. ten), bez marudzenia i szukania dziury w całym. Pozytywny lifestyle, bez przesadnej zadziorności – tak jak lubię 🙂 Koniecznie zajrzyjcie na kasiagandor.com, a jak już będzie na miejscu, zerknijcie też na cykle: KASIRYSIK i Week’s digest. Polecam!

Przechwytywanie-w-trybie-pełnoekranowym-2014-02-0221

Na koniec 6 pomysłów na upominki z okazji Dnia Mamy. Pamiętacie mój wpis o spersonalizowanych słoikach? No, to razem mamy już 7 ciekawych inspiracji 😉

(zdjęcie: pinterest.com; grafika: kasiagandor.com)

Previous Moje biuro domowe.
Next Rodzina otwartych serc.

Suggested Posts

Dlaczego czasami mam w życiu pod górke?

Matka Natura czyta dzieciom.

Letnia szafa Antka i Niny.

Na śniadanie.

Na śniadanie.

Pomysł na obiad: naleśniki zapiekane pod beszamelem. Pycha!

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *