Hello Monday!


Nie znoszę poniedziałków i chyba nigdy nie polubię. Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl, który kiedyś pojawiał się w roli śniadania, od teraz rozgościł się w poniedziałkowe poranki. Mam nadzieję, że dobrze nastroi Was na kolejne dni :)

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu o pięknym ciele mamy, nowych emotikonach i łóżkowo-kanapowych gadżetach. Udanego tygodnia!

Piękne ciało mamy – czyli wyjątkowy i potrzebny projekt 🙂

Alternatywy dla „Lubię to” wkrótce na Facebooku – śmieszą mnie nie mniej, niż każde oburzenie z kliknięcia „Lubię to” pod złą i smutną wiadomością.

Przytulne łóżko na jesienno-zimowe wieczory – mam swoje typy!

A na koniec coś na ząb! Trzy proste i oryginalne przepisy na deser. Chłopaki do schrupania i ten akcent … 😉

Previous Tam, gdzie każdy dzień ma znaczenie ...
Next To, co pomaga mi przetrwać ...

Suggested Posts

Co ta dziewczyna ostatnio wyprawia, to się w głowie nie mieści!

Fazy porodu siłami natury, czyli 10 kroków do euforii.

Ratunku, tu biją!

Jestem TĄ mamą od czapeczki.

Zaczęło się!

Alfabet rodzicielstwa, czyli B jak …