Hello Monday!


Hurraaaa, jak ja nie znoszę poniedziałków! :)) Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl „Hello Monday!” powstał właśnie po to. Mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu prezentownik dla fanów „Gwiezdnych Wojen”, zwroty towarów w sklepach i przepis na pyszne ciasteczka. Udanego tygodnia!

Monotematyczny prezentownik – czyli ponad 20 pomysłów na prezent dla fanów „Gwiezdnych Wojen”.

Jak to jest z tymi zwrotami towarów w sklepach? – szaleństwo świątecznych zakupów w pełni, to i temat na czasie 🙂

Pyszne ciasteczka cynamonowe – nadal w klimacie Świąt, ale jednak nie pierniki. Mniam 🙂

BLOG TYGODNIA

Długo nie gościł tu żaden blog, ale podczas prac nad wpisem o kalendarzach adwentowych, trafiłam na prawdziwą perełkę. Ciekawe treści, piękne wnętrza i masa inspracji. Idealne miejsce dla milośników koloru białego i minimalizmu z rustykalną nutą 🙂 Poznajcie Anicja’s White Space!

A na koniec Święto Dziękczynienia w typowej, amerykańskiej rodzinie. Zobaczcie, jak i z kim świętują, co dobrego jedzą i do czego przykładają wagę.

(zdjęcie: flickr.com, autor: Keith Williams; grafika: anicja.blogspot.com)

Previous Nasza Gwiazdka w listopadzie i prezenty dla Was!
Next Zanim pójdziesz z dzieckiem do kina ...

Suggested Posts

10 razy na tak!

Hello Monday!

Hello Monday!

Alfabet rodzicielstwa, czyli B jak …

Dla dzieciaków.

Na śniadanie.