Ja i blog


O autorce.

Marta – rocznik 81′, germanistka z wykształcenia, blogerka z zamiłowania. Mama dwójki: 6-letniego Antka i 2-letniej Niny. Niespokojna dusza pełna pomysłów, miłośniczka wnętrz w stylu skandynawskim, włoskiego jedzenia i czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Uwielbia lody o smaku Cafe Latte i różowe wino. Jest typową sową – rozkręca się wieczorem a rankiem nie może się dobudzić. Wierzy w terapeutyczną moc zakupów i jest niepoprawną optymistką o zdroworozsądkowym podejściu do życia. Z potrzeby tworzenia zaczęła pisać. Pierwsze teksty powstały już w 2012 roku, ale światło dzienne ujrzały dwa lata później wraz z narodzinami bloga, którego nazywa swoim trzecim dzieckiem.

Pisze o tym, co ważne, ciekawe i inspirujące – Zawsze szczerze, w zgodzie z własnymi przekonaniami. Osobiste doświadczenia przeplata z poradami, przepisami, wywiadami i projektami. Kiedy Ty czytasz jej najnowszy wpis, ona już pisze i planuje następne!

Jest tu miło, kulturalnie i pozytywnie zatem rozgość się i zostań na dłużej 🙂

O blogu.

Blog powstał wiosną 2014 roku i od tej pory prowadzony jest regularnie a co najważniejsze rzetelnie i z pasją. Tworzę miejsce, do którego z chęcią chciałabym sama zaglądać jako czytelnik. Wyznaję zasadę, że lepiej łączyć niż dzielić, inspirować i motywować niż dołować. Mam doskonałych odbiorców, co potwierdzają kulturalne – nawet jeśli nie zawsze zgodne – komentarze i wiadomości.

Niezależnie od charakteru moich działań, w wyborze poruszanych i promowanych treści zawsze pamiętam o odpowiedzialności społecznej blogera. Nigdy nie sygnuję marką swojego bloga czy nazwiskiem rzeczy, działań i postaw w moim odczuciu nieetycznych, niewłaściwych czy niezgodnych z moimi przekonaniami.

Mój blog to nie tylko teksty. W trosce o ciekawy, wartościowy i różnorodny content realizuję dodatkowe projekty. Związane są one głównie z filarem bloga, czyli z rodzicielstwem, ale podejmuję również tematy odpowiadające moim osobistym zainteresowaniom – wnętrzom, modzie, kulinariom, zakupom, projektom DIY i szeroko pojętej popkulturze. Swój czas i energię przeznaczam również na akcje społeczne i charytatywne, które realizuję oczywiście pro publico bono. Moje dotychczasowe działania:

Zainicjowałam i aktualnie realizuję trzy cykle wpisów:

Teksty poświęcone tematyce wychowawczej często były doceniane przez portal Mądrzy Rodzice i trafiały do cotygodniowych zestawień 20 najlepszych tekstów parentingowych. Pełen spis znajduje się w dziale Media.

1 Comment

  1. Mniam, cafe latte to również moje jedyne i ukochane lody! Zresztą nie tylko to mamy wspólnego 😉

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *