Nasza Gwiazdka w listopadzie i prezenty dla Was!


Zawsze w okresie przedświątecznym wstrzymujemy się z kupnem zabawek, żeby jeszcze bardziej podsycić apetyty na Święta. W tym roku firma Hasbro pokrzyżowała nam szyki i sprawiła, że dzieciaki swoją pierwszą Gwiazdkę miały w listopadzie! Testy zabawek z serii Playskool przebiegły – jak widać na załączonych zdjęciach – w szalonej atmosferze, z salwami śmiechu i zachwytu. A ponieważ dawno nie widziałam tak wielkiej frajdy u moich dzieciaków, postanowiłam opowiedzieć Wam conieco o zabawkach i wraz z Hasbro zaprosić Was na konkurs z super nagrodami! Zapraszam 🙂

Fontanna Pinkie Pie z piłkami

Jest duża, z trwałego plastiku i cała różowa – Antek był równie zachwycony, co Nina 😀 Niech jej słodki wygląd Was nie zwiedzie. To sprytna maszyna, która wydmuchuje piłki, wrzucone wcześniej do jednego z dwóch otworów. Kiedy natomiast skorzystamy z drugiego otworu, piłeczki wylatują tunelem w nodze kucyka. Dodatkowo, podczas zabawy gra muzyka – wraz ze skaczącymi piłkami jest to świetny zestaw na imprezę urodzinową w większym gronie. I tylko szkoda, że piłeczki są jedynie 4! Jeśli uda się znaleźć więcej w podobnym rozmiarze, frajda będzie jeszcze większa 🙂 Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 9 miesięcy.

Pierwszy garaż

Zabawka nie tylko ciekawa i zajmująca, co sprytna i praktyczna. Dwa poręczne samochodziki zjeżdzające po rampie są u nas hitem, bo działają na zasadzie kulodromu. Nina szybko załapała, gdzie trzeba je postawić i co zrobić, aby jechały w dól. Bramkę u mety można otworzyć a wtedy autka pędzą dalej przed siebie a na szczycie można je postawić po skończonej zabawie. Ale to jeszcze nic! Najlepsze jest to, że garaż można dwoma ruchami złożyć na płasko – ma wtedy jakieś 5 cm grubości i zmieści się do szuflady. Jest też rączka, jeśli maluch zechce zabrać ją ze sobą w podróż. Genialne 🙂 Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesięcy.

No to teraz czas na KONKURS!

Gorąco zapraszam Was do zabawy od dzisiaj (29.11) do soboty 5.12! Wystarczy, że w komentarzu pod tym wpisem napiszecie, jaki był Wasz wymarzony prezent pod choinkę, kiedy byliście dziećmi. Coś absolutnie wyczekiwanego, co w końcu wyprosiliście u Mikołaja albo wręcz przeciwnie – coś, czego nigdy nie dostaliście i do dziś to wspominacie. Być może jest to coś, co podarowaliście albo planujecie podarować Waszym dzieciakom? Z wszystkich odpowiedzi wybiorę aż 5 osób, które otrzymają nagrody dla swoich pociech. 

1. miejsce: Fontanna Pinkie Pie

2. miejsce: składany garaż

3. miejsce: składany garaż

4. miejsce: grający usypiacz z łagodnie świecącym brzuszkiem i 6 melodiami

5. miejsce: grający usypiacz z łagodnie świecącym brzuszkiem i 6 melodiami

Wyniki konkursu umieszczę w tym wpisie w dniu 6.12 🙂

Wyniki konkursu!

Czytam Wasze komentarze i czasami się uśmiecham, czasami wzruszam i bardzo często potakuję, bo w dzieciństwie dzieliliśmy te same marzenia. Nagród jest sporo a to i tak za mało, aby nagrodzić każde z opisanych wspomień. Przy wyborze nie miałam żadnego klucza, postawiłam na pierwsze wrażenie i uczucia, jakie wywołały Wasze wspomnienia. Dziękuję Wam bardzo za udział i podzielenie się Waszymi marzeniami. Oto lista zwycięzców i ogromna prośba o szybkie wysłanie maila na kontakt@piwnooka.pl z adresem i numerem telefonu.

  1. Małgorzata eS – Babcia! 🙂
  2. AsieQleszno – piękna historia
  3. Aleksandra – marzenie do spełnienia
  4. Konrad – domek na drzewie
  5. MamaNinki – wyjątkowe łyżwy

Gratuluję Wam wszystkim z całego serca. Nagrody może nie zgarnęliście, ale wszyscy bez wyjątku realizujecie swoje marzenia. Nawet jeśli czasami to spełnianie marzeń Waszych dzieci 🙂

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga piwnooka.pl wraz z firmą Hasbro Playskool.

2. Konkurs odbywa się na blogu www.piwnooka.pl od dnia 29.11 do dnia 5.12, godz. 23:59.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, w komentarzu pod tym wpisem. Pytanie brzmi: „Jaki był Wasz wymarzony prezent pod choinkę, kiedy byliście dziećmi. Coś absolutnie wyczekiwanego, co w końcu wyprosiliście u Mikołaja albo wręcz przeciwnie – coś, czego nigdy nie dostaliście i do dziś skrycie o tym myślicie. Być może jest to coś, co podarowaliście albo planujecie podarować Waszym dzieciakom?

4. Każdy uczestnik może udzielić jednej odpowiedzi.

5. Zwycięskie miejsca wyłonione zostaną przez autorkę bloga piwnooka.pl.

6. Wyniki konkursu zostaną podane w tym wpisie, w dniu 6.12.

7. Zwycięzcy zostaną poproszeni o wysłanie maila z adresem i numerem telefonu na adres: kontakt@piwnooka.pl, do dnia 7.12, godz. 23:59. 

8. W przypadku nie zgłoszenia się któregoś ze zwycięzców, na jego miejsce zostanie wybrana nowa osoba.

9. Adresy i numery telefonów zostaną przekazane przedstawicielowi firmy Hasbro, który zobowiązał się przesłać nagrody.

10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przekazanie danych osobowych oraz z akceptacją niniejszego regulaminu.

Previous Zaispiruj się jednym z 7 pięknych kalendarzy adwentowych!
Next Hello Monday!

Suggested Posts

Na śniadanie.

O tym, co i kto uratował imprezę urodzinową Niny.

Metamorfoza sypialni – inspiracje.

Go girl! Filmowe bohaterki, które kopią tyłki.

„Tak bym chciała …” czyli rozterki matki kwoki ;)

Zielone smoothie może być smaczne? No raczej!