KONKURS anyone?


Imię dla fasolki wybrane i już zdążylo się przyjąć. Przez ostatnie dni bardzo musiałam się pilnować, aby nic nie pisnąć, a pytanie padało z każdej strony. W każdym razie tak to sobie obmyśliłam, że chciałabym Wam zdradzić imię w jakiś szczególny sposób. Najlepszym pomysłem dla mnie (bo lubię dawać prezenty) i dla Was (bo zapewne lubicie prezenty dostawać) będzie KONKURS pod roboczym tytułem: „Imię dla fasolki”. Zapraszam! 🙂


Zasady zabawy są bardzo proste: Każdy, kto polubi mój profil na Facebook’u i udostępni na swojej tablicy informację o konkursie, może wytypować maksymalnie 3 imiona, które jego/jej zdaniem wybraliśmy dla córeczki. Swoje typy należy przesłać w formie maila, do mnie na adres: piwnooka.pl@gmail.com, do dnia 29.05 (godz. 23:59). Proszę o nie umieszczanie typów jako komentarza do wpisu/posta, ważne żeby nie sugerować się odpowiedziami innych. Żeby nie było za trudno, przygotowałam dla Was podpowiedzi – hasła związane z właściwym imieniem:

 • miejsce 35.
 • sława i chwała
 • „Taniec z gwiazdami”
 • N


Zwycięzcą zostanie oczywiście osoba, która odgadnie nasze imię. Jeśli takich osób będzie więcej, wybów zwycięzcy pozostawimy losowi, korzystając z serwisu random.org. I to tyle 🙂

Uwaga NAGRODA! Wygrać można babski zestaw złożony przeze mnie:

– Błyszczyk Sexy Pulp firmy Yves Rocher w kolorze różowym
– Lakier do paznokci firmy Miss Sporty, w ukochanym przeze mnie kolorze malinowym.
– Orzeźwiająca maseczka firmy Balea o cudownym, letnim zapachu.
– Powieść Magdaleny Witkiewicz „Szczęście pachnące wanilią”.
– Bon na zakupy na www.tchibo.pl, uprawniający do 20zł zniżki i darmowej przesyłki.

Jesteś facetem i mina właśnie Ci zrzedła? Zawsze możesz powalczyć o nagrodę dla kobiety bliskiej Twojemu sercu, kim by ona nie była 🙂
Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy i trzymam kciuki za wszystkich uczestników!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka i autorka strony www.piwnooka.pl.
2. Konkurs zorganizowany jest dla czytelników-fanów profilu strony www.piwnooka.pl, na portalu społecznościowym Facebook.
3. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
4. Konkurs trwa od 22. maja 2014 do 29. maja 2014 (godz. 23:59). W przypadku niewytypowania właściwego imienia, organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu.
3. Konkurs polega na wytypowaniu przez uczestników maksymalnie 3 imion dla dziewczynki i odgadnięcie imienia tego, które wybraliśmy dla córeczki. Odpowiedzi należy przesyłać na adres piwnooka.pl@gmail.com.
4. Wraz z wysłaniem konkursowej odpowiedzi, należy również polubić profil strony na Facebook’u KLIK oraz udostępnić informację o konkursie na swojej tablicy.
5. Zwycięzca konkursu ogłoszony zostanie w dniu 30.05.2014 r. na portalu społecznościowym Facebook.
6. Po ogłoszeniu wyników konkursu, zostanie wysłany mail do zwycięzcy z prośbą o podanie adresu, pod który ma zostać przesłana nagroda. Na adres będę czekać do 1. czerwca (godz. 23:59).
7. Paczka z nagrodą nadana zostanie w dniu 2. czerwca 2014 r.
8. W przypadku braku odpowiedzi, raz jeszcze wylosuję zwycięzcę. W tym przypadku będzie obowiązywać na sama procedura.
9. Konkurs nie jest sponsorowany i w żaden sposób związany z portalem społecznościowym Facebook, ani żadną inną firmą. Informacje przekazywane przez uczestników konkursu zostaną wykorzystane jedynie w związku z niniejszym konkursem.

Previous "Mamo, Tato - więcej wiary!"
Next O dwóch takich, którym zachciało się ogrodu ;)

Suggested Posts

Zostać rodzicem i tyle wygrać.

Śmierdzące fakty.

Bachor z balonem , czyli jak stracić klienta w 2 sekundy.

Pierwsze chwile razem. Jak je wspominasz?

Wielkanocne inspiracje.

Prezenty gwiazdkowe dla dzieciaków za mniej niż 50 zł.

3 komentarze

 1. 22 maja 2014
  Odpowiedz

  Zostaw fasolka 🙂
  U nasza Majka do końca ciąży była właśnie fasolką

 2. 28 maja 2014
  Odpowiedz

  Pamiętam jak uparcie walczyłam o Filipa przy wybieraniu imienia dla dużo młodszego brata :D. Do ostatniej chwili, jeszcze lekarzowi mówiłam „Niech pan nie pozwoli na Franka, ma być Filip!”. Wyszło na moje, czego później żałowałam, bo imię to przejęły wszystkie rodzące koleżanki. „Filipek, jak ładnie!” i poszła fala.

 3. 28 maja 2014
  Odpowiedz

  Nie mogę skleić tych podpowiedzi… Może małe rozwinięcie przy podpowiedzi nr 1?!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *