Konkurs Mikołajkowy piwnookiej (+ wyniki)


Nastał ten wyjątkowy i wyczekiwany okres, kiedy krzątamy się po domu, nudząc pod nosem „Let it snow, let it snow, let it snow …”. Kiedy dekorujemy wnętrza świątecznymi akcentami i niestrudzenie szukamy prezentów dla najbliższych. Sami też skrycie liczymy, że w tym roku Mikołaj trafi w dziesiątkę. U nas nastrój świąteczny w pełni 🙂 Tak sobie pomyślałam, że miło by było również dla Was przygotować upominki. Zaglądacie tu regularnie, komentujecie i w gruncie rzeczy nadajecie sens mojemu blogowaniu. Wszystkich nie dam rady obdarować, dlatego wymyśliłam konkurs i gorąco zachęcam do świątecznej zabawy!

1. Konkurs polega na napisaniu krótkiej odpowiedzi na pytanie: „Z czym kojarzą Ci się Święta Bożego Narodzenia?”. Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę trzy – moim zdaniem – najciekawsze: najbardziej kreatywne, nostalgiczne a nawet komiczne. Wystarczy, że zostawicie je pod tym wpisem, w komentarzu. I koniecznie dopiszcie numer nagrody, którą wybieracie.

2. Dodatkową prośbą z mojej strony jest udostępnienie znajomym plakatu konkursu na Facebooku. Polubienie mojego fanpage’a nie jest konieczne, choć będzie mi bardzo miło, jeśli zagościcie tam na stałe 🙂

3. Konkurs trwa cały tydzień, do 12. grudnia, godz. 23:59. Wyniki ogłoszę najpóźniej w niedzielę, 14. grudnia. Nagrody wyślę na adres podany przez zwycięzców drogą mailową, na adres: kontakt@piwnooka.pl.

NAGRODY

Nagrodami są plakaty, które „dłubałam” dla Was przez kilka ostatnich wieczorów. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu! A być już pomyśleliście o kimś, kto ucieszyłby się z takiego upominku pod choinką? Grafiki wydrukowane są na mocnym papierze plakatowym, w formacie A3 (wymiary: 29,7 cm x 42 cm) lub w kształcie kwadratu (wymiary: 29,7 cm x 29,7 cm). Każdej nagrodzie przypisany jest numer, więc jeśli którąś wybierzecie, koniecznie podajcie jej numer w swojej odpowiedzi.

1

bunny

2

clouds

3

favikon

4

feeling

5

hulk

6

angel

7

laugh

8

love

9

love2

WYNIKI KONKURSU

Ciężko rozstrzygnąć konkurs, którego wyniki zależą w całości ode mnie a nie od czystego przypadku! Bardzo trudno było mi wybrać trzy najlepsze odpowiedzi, bo każdy z Was pisał pięknie i szczerze. A ponieważ dodatkowo bardzo doceniam i cieszę się, że wzięliście udział w zabawie, wyniki wyglądają następująco: Wygrywają wszyscy! Prześlijcie mi proszę Wasze adresy na kontakt@piwnooka.pl. Plakaty wyślę pewnie we wtorek, bo czwórkę muszę dodrukować 🙂

Dziękuje Wam za wspólną zabawę!

Previous Na śniadanie.
Next Pokaż mi swoją choinkę a powiem Ci, kim jesteś.

Suggested Posts

Zwierzaki pocieszają!

Zakupy dla Niny – odsłona pierwsza.

6 najczęstszych błędów, popełnianych pod prysznicem.

Hello Monday!

Garść inspiracji: Pokój dziecka.

Nie chciałabym mieszkać nad morzem.