Hello Monday!


Obiecałam, że będzie bardziej zachęcająco, więc dziś mała zmiana: Hurraaaa, jak ja nie znoszę poniedziałków! :)) Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl “Hello Monday!” powstał właśnie po to. Mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu o tatuażach z książek, o relacjach między rodzeństwem i nawyki żywieniowe do poprawki. Udanego tygodnia!

Tatuaże dla moli książkowych – czyli cytat albo postać na wieczną pamiątkę 🙂 Gdybyście zdecydowali się na taki tatuaż, co by to było?

Splątane więzy – o relacjach między rodzeństwem i wyzwaniach rodzicielstwa. Dla mnie – jako jedynaczki i mamy dwójki – temat szalenie ciekawy i ważny.

Złe nawyki żywieniowe – bo czasami wystarczy naprawić podstawy.

A na koniec gwara poznańska w jednym z odcinków Pauliny (Mówiąc Inaczej). Ćmik, bźdźwągwa, rojber, szagówki, zupa szabelkowa i inne kwiatki 🙂 I mogę potwierdzić – gwara żyje w całej Wielkopolsce.

(zdjęcie: flickr.com – Bipin Gupta)

Previous To, co pomaga mi przetrwać ...
Next 5 faktów na temat zawodu, o którym myślisz, że wiesz wszystko.

Suggested Posts

Lista życzeń piwnookiej

Trzy rewelacyjne sałatki z kurczakiem – kolorowe, smaczne i zdrowe!

Wyginam śmiało ciało!

Zdania, których nie lubimy słyszeć …

Smart shopping, czyli jak kupować szybko, wygodnie i tanio.

Sentymentalna podróż w czasie.