Hello Monday!


Hurraaaa, jak ja nie znoszę poniedziałków! :)) Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl „Hello Monday!” powstał właśnie po to. Mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu o małych konsumentach, kampania po duńsku i sposoby na farbę tablicową. Udanego tygodnia!

Mali konsumenci – czyli dzieci w świecie pełnym reklam. W jaki sposób wywierany jest na nie wpływ i co my-rodzice możemy z tym zrobić? Świetny i wnikliwy artykuł, szczególnie na najbliższy, przedświąteczny okres.

too-far-would-you-do-this/” target=”_blank” class="external">Dania walczy o większy przyrost naturalny – czyli dosadna kampania skierowana do … Zobaczcie koniecznie! 😀

Farba tablicowa – ciekawy pomysł, nie tylko do wnętrz najmłodszych. Garść rad i inspiracji.

Na koniec Radzka o świadomym kupowaniu i produktach Made in Poland. Polecam, bo daje do myślenia 🙂

(zdjęcie: flickr.com, autor: Basheer Tome)

Previous "W co się bawić, w co się bawić ..." z rocznym maluchem?
Next Wszystko, co musisz wiedzieć o manicure hybrydowym.

Suggested Posts

Zwierzaki pocieszają!

Nasza Gwiazdka w listopadzie i prezenty dla Was!

„Tak bym chciała …” czyli rozterki matki kwoki ;)

Matka Polka w poszukiwaniu energii.

Chcesz poznać płeć swojego dziecka? No to zabawmy się!

Nasze HITY lipca!

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *