Na śniadanie.


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  Na talerzu mężczyźni w kuchni, prezerwatywy w reklamach i Kameralna wcale nie kameralnie!

Kuchnia – nowy garaż mężczyzn? – Panowie, rządzicie w kuchni? A Panie, czy Wasi ojcowie/bracia/partnerzy/mężowie gotują? U nas raczej nie, ale jeśli jajecznica, to tylko od męża 😉

Zabawne reklamy prezerwatyw – agencje reklamowe wiedzą co robią 😉

Z telefonem do poduszki – to tak w nawiązaniu do takiego obrazka, krążącego po Facebooku 😉

BLOG TYGODNIA

Lifestylowy blog Doroty to jedno z moich najnowszych odkryć i trochę mi wstyd, bo blog ma ponad 2 lata! Ogromnie się cieszę, że na niego trafiłam i Was też tam odsyłam. Dorota to Mistrzyni Świata, Europy i Polski w Taekwondo, co może bardzo zaskakiwać, bo wiele sportu na blogu nie uraczysz 😉  Są za to teksty pełne pozytywnej energii i motywujących przesłań, z dziecin takich jak fotografia, wnętrza, zdrowie, blogowanie, moda … Najnowszym projektem Doroty jest wymiana/wyprzedaż książek! Jeśli więc nie jesteś typem książkowego chomika, koniecznie zajrzyj z kim i na co możesz się zamienić. Zresztą, zajrzyj z każdego możliwego powodu – zostaniesz na dłużej!

Na koniec krótki film o podstawach używania pieluch wielorazowych od Papa Natural 🙂 Dla wielu kojarzą się one ze starym systemem pieluch tetrowych i foliowych worków, zawiązywanych na biodrach. Tymczasem dzisiejsze wielorazówki są nie tylko zdrowe dla skóry dziecka i higieniczne, ale też bardzo ładne, dzięki przeróżnym wzorom. Sami zobaczcie.

(zdjęcia: pinterest.com; kameralna.com.pl)

Previous Znani w swojej najważniejszej roli - roli taty.
Next "Seks w wielkim mieście" i najlepsze cytaty.

Suggested Posts

Co to był za weekend!

N jak …

Zakupy dla Niny – odsłona pierwsza.

Jak wypucować i się nie namachać? 20 sposobów na lśniące okna!

Moje dziecko już umie wykonać tę ważną rzecz. A Twoje?

Matka Natura.