Hello Monday!


Hurraaaa, jak ja nie znoszę poniedziałków! :)) Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl „Hello Monday!” powstał właśnie po to. Mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu o odpoczynku, inspiracje Disney’a i propozycje na kalendarze adwentowe. Udanego tygodnia!

Czy potrafimy jeszcze wypoczywać? – bardzo ciekawy wywiad o wypoczynku, ale też o pracy i wypaleniu. Polecam gorąco!

Miejsca, które zainspirowały Disney’a. – piękne, malownicze i … bajkowe lokalizacje z całego świata.

Najciekawsze pomysły na kalendarze adwentowe. – można uszyć, posklejać albo poskłądać i kolorować razem z dzieckiem. Świetny pomysł jesienno/zimowe popołudnie!

Na koniec dwa filmy od nieesi25, bo dynie jeszcze dostępne i aż szkoda nie wykorzystać 🙂

(zdjęcie: flickr.com, autor: congalaconga)

Previous "Spectre" jest jak jajecznica. I kropka.
Next Antkowe myśli zebrane część 9.

Suggested Posts

Pierwsze chwile razem. Jak je wspominasz?

2 rok Niny!

5 faktów na temat zawodu, o którym myślisz, że wiesz wszystko.

Dieta w Święta i pierwsze liczby!

Hity pierwszego półrocza.

Wyjście smoka, czyli sposób na nie zawsze łatwe pożegnanie.