Hello Monday!


Hurraaaa, jak ja nie znoszę poniedziałków! :)) Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. W grudniu co prawda każdy poniedziałek przybliża nas do Świąt, ale i tak przeskok z weekendu w tygodniowy kierat jest ciężki. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl „Hello Monday!” powstał właśnie po to. Mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu pytania, które słyszą kobiety, depresja z Facebooka i fakty na temat kawy + bardzo ważna akcja! Udanego tygodnia!

48 rzeczy, które ciągle słyszą kobiety (a mężczyźni nie) – ciekawe, ciekawe 🙂 Choć dla panów też możnaby stworzyć taką listę i pewnie o przykłady nie byłoby trudno.

Facebook może powodować depresję –  a wszystko przez wirtualnych znajomych i codzienny atak różnych treści …

13 faktów na temat kawy – czyli coś dla miłośników … i kawy i ciekawostek 🙂

AKCJA TYGODNIA

Wszystkim przyszłym rodzicom a zwłaszcza przyszłym mamom polecam Fundację Rodzić Po Ludzku. Pracują w niej wspaniali ludzie, którzy nie tylko walczą o przestrzeganie praw rodzących, ale też niesamowicie edukują społeczeństwo. Przygotowanie do porodu to nie tylko wiedza o jego przebiegu, to nie tylko znajmość własnego ciała, ale też procedur medycznych i własnych praw jako pacjenta. Zobaczcie najnowszy spot fundacji i koniecznie zajrzyjcię na stronę www. A ja ze swojej strony za wszystkie zbliżające się rozwiązania trzymam mocno kciuki – dacie radę mamuśki! :*

Na koniec coś w świątecznym klimacie, czyli mistrzowskie pakowanie prezentów według Red Lipstick Monster 🙂

(zdjęcie: flickr.com; autor: Iryna Yeroshko)

 

 

Previous Ku lepszemu.
Next Hello Monday!

Suggested Posts

Letnia szafa Antka i Niny.

Dokumentowanie Cudu Narodzin, czyli fotograf na porodówce.

TOP 15 z okazji specjalnej !

Jak wypucować i się nie namachać? 20 sposobów na lśniące okna!

Zmora naszych czasów i wkurzający standard w Internecie.

Jeśli zapomniałaś o tej ważnej rzeczy, to dzisiaj Ci o niej przypomnę. I pomogę zrealizować!

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *