Hello Monday!


Nie znoszę poniedziałków i chyba nigdy nie polubię. Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl, który kiedyś pojawiał się w roli śniadania, od teraz rozgościł się w poniedziałkowe poranki. Mam nadzieję, że dobrze nastroi Was na kolejne dni :)

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu klucz do szczupłej sylwetki, pomysły na jesienne wycieczki i ekspertka od śladów krwi – świetny wywiad. Udanego tygodnia!

Klucz do szczupłej sylwetki – no jakież to proste! 😉

10 pomysłów na krótkie wycieczki – czyli jak wykorzystać pierwsze jesienne weekendy.

Taki trochę nasz polski Dexter (ale tylko trochę!) – wywiad z Marią Walczuk, ekspertką od śladów krwi.

A na koniec 10 błędów w makijażu dziennym. Popełniacie któryś? Mi się zdarzało, ale ostatnio postawiłam na minimalizm – dobrany, sprawdzony podkład, róż, tusz do rzęs i ew. pomadka nawilżająca.

(zdjęcie: flickr.com)

 

Previous O dwóch takich, co ... dobrały się idealnie!
Next Gry dla przedszkolaka (i całej rodziny) - nasze sprawdzone typy.

Suggested Posts

Sky Walk, czyli spacer w chmurach. Jedno miejsce, wiele atrakcji.

Nasze wielkie mazurskie wakacje pod żaglami.

Grzeszne ciasteczka!

Więcej niż jedno życie. O rewolucji, której miało nie być.

Śpisz z dzieckiem? Przygotuj się na pytania.

Na kolorowo!