Hello Monday.


Nie znoszę poniedziałków i chyba nigdy nie polubię. Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl, który kiedyś pojawiał się w roli śniadania, od teraz rozgościł się w poniedziałkowe poranki. Mam nadzieję, że dobrze nastroi Was na kolejne dni :)

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu o materiałach na ojców, o fachowcach a raczej ich braku i o początkach gwiazd estrady. Udanego tygodnia!

Jak sprawdzić, czy partner jest dobrym materiałem na ojca? – Małgorzata Ohme podpowiada na co zwrócić uwagę. A czy wskazówki rzeczywiście są celne – oceńcie sami 🙂

W Polsce brakuje fachowców – a porządnych i uczciwych to już w ogóle jak na lekarstwo 😉

tow/70tjhx” target=”_blank” class="external">Początki bywają trudne … i wstydliwe 😉 – czyli o tym, jak wyglądały gwiazdy podczas swoich pierwszych koncertów.

A na koniec przygotowanie szafy na jesień. Bo ja nadal jakoś między latem a jesienią 🙂

(zdjęcie: flickr.com, autor: hjhipster)

Previous Czasami wiele mi nie trzeba.
Next Ja Ciebie też, synku!

Suggested Posts

Wyprawka szkolna 300 zł, czyli dlaczego warto złożyć wniosek jak najszybciej i jak to zrobić.

A jednak trzecie!

Mamy karmiące piersią muszą być widoczne. Powiem Wam, dlaczego.

Na śniadanie.

List do sąsiada, który codziennie truje Ciebie i Twoją rodzinę.

„Mamo, Tato – więcej wiary!”

1 Comment

  1. 5 października 2015
    Odpowiedz

    Lubię i oglądam dziewczyny z LGS 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *