Hello Monday.


Nie znoszę poniedziałków i chyba nigdy nie polubię. Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl, który kiedyś pojawiał się w roli śniadania, od teraz rozgościł się w poniedziałkowe poranki. Mam nadzieję, że dobrze nastroi Was na kolejne dni :)

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu o materiałach na ojców, o fachowcach a raczej ich braku i o początkach gwiazd estrady. Udanego tygodnia!

Jak sprawdzić, czy partner jest dobrym materiałem na ojca? – Małgorzata Ohme podpowiada na co zwrócić uwagę. A czy wskazówki rzeczywiście są celne – oceńcie sami 🙂

W Polsce brakuje fachowców – a porządnych i uczciwych to już w ogóle jak na lekarstwo 😉

Początki bywają trudne … i wstydliwe 😉 – czyli o tym, jak wyglądały gwiazdy podczas swoich pierwszych koncertów.

A na koniec przygotowanie szafy na jesień. Bo ja nadal jakoś między latem a jesienią 🙂

(zdjęcie: flickr.com, autor: hjhipster)

Previous Czasami wiele mi nie trzeba.
Next Ja Ciebie też, synku!

Suggested Posts

I ciemność nam niestraszna.

Piwnooka & Co. na co dzień :)

Letnia szafa Antka i Niny.

Chyba byłam grzeczna, czyli moje prezenty gwiazdkowe.

Lalka przyszłość Ci zdradzi.

Nasze wakacyjne nowości książkowe, które pokochały dzieciaki.