Hello Monday!


Nie znoszę poniedziałków i chyba nigdy nie polubię. Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. (Wróć! Ten dzisiejszy spędzamy nad morzem, więc jest super) Cykl, który kiedyś pojawiał się w roli śniadania, od teraz rozgościł się w poniedziałkowe poranki. Mam nadzieję, że dobrze nastroi Was na kolejne dni.

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu żony marynarzy, piękno nadmorskich miejscowości  i owoce … morza. Udanego tygodnia!

Być żoną marynarza – ciężki to kawałek chleba.

Piękne nadmorskie miejscowości – może poza sezonem jeszcze bardziej 🙂

Owoce morza – lubicie? Bo ja tak! … Oglądać, tylko oglądać 😉

Na koniec coś nie w temacie dzisiejszego cyklu – Włodek Markowicz o akcji #StopMowieNienawiści i o hejcie w Internecie. Tak bardzo trafił w punkt …

Previous 23 inspiracje na dekoracje jesienne - proste i urzekające pomysły!
Next Prezenty na Roczek - pomysły, które nie mogą się nie spodobać!

Suggested Posts

Dzień, którego nigdy nie zapomnę.

Zakupy dla Niny – odsłona pierwsza.

Zrób sobie piękne stópki na lato. I uważaj na skarpetki złuszczające!

W pewien słoneczny sierpniowy dzień … 11 lat temu.

Konferencja w wakacyjnym klimacie, czyli #karmieswobodnie!

Pierwsze urodziny #nicminiewisi, czyli festiwal chustonoszenia.