Na śniadanie.


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  Na talerzu szpitalna rzeczywistość, świetne t-shirty i Magdalenki. Smacznego!

Karimaty są nielegalne – prof. Jacek Wysocki, ordynator oddziału obserwacyjno-zakaźnego szpitala im. Bolesława Krysiewicza o szpitalnych warunkach dla rodziców małych pacjentów.

30 najlepszych projektów t-shirtów – nie potrafię wybrać najlepszej 😀 A Wy?

Magdalenki – najlepsze ciastka na świecie?

 BLOG TYGODNIA

Moje najświeższe, zupełnie przypadkowe odkrycie, o którym tak po prawdzie zadecydowały słynne facebookowe zasięgi. Wpadłam do ilustratorki Agaty Krzyżanowskiej – a w zasadzie na jej bloga –  i przepadłam. Prawdziwa z niej artystyczna (niespokojna?) dusza i posiadaczka wielu talentów, bo jak sama pisze –  tworzy biżuterię, fotografuje, piecze ciasta a na tym nie koniec 😉 Zachwyciłam się jej pracami, bo są niesamowicie bajkowe, ciepłe, pozytywne i spokojne.  Spróbuję choć jednego zwierzaka ściągnąć do naszego domu 😉 Jej talent można podziwiać nie tylko w blogowej galerii, ale również w książkach dla dzieci! Sprawdźcie ich listę u Agaty, być może któreś macie u siebie na półce? 😉

Po więcej zajrzyjcie na stronę: www.agatakrzyzanowska.com

A na koniec coś na poranną krzątaninę albo na drzemkę w tramwaju, pociągu czy innym metrze. Utwór bliski mi od lat.

(zdjęcie: pinterest.com; ilustracjeagatakrzyzanowska.blogspot.com)

Previous Najlepszy przepis na mleko migdałowe.
Next Śpisz z dzieckiem? Przygotuj się na pytania.

Suggested Posts

Bądźcie mądrzejsi i nie fundujcie tego swoim dzieciom!

Na śniadanie.

Na śniadanie.

Prosta i szybka przemiana pokoju Antka.

X-lander xA wózek głęboko-spacerowy

Gdybym dziś kompletowała wyprawkę, ta rzecz byłaby najważniejsza!