Hello Monday!


Niezmiennie nie znoszę poniedziałków, ale ostatnie wydarzenia i ofiary (nie tylko z Paryża, bo przecież również z Bejrutu) przypominają mi, że mam wielkie szczęście i mogę kolejny poniedziałek spożytkować na coś wartościowego, czy też przeżyć go zupełnie zwyczajnie i leniwie, we własnym domu, z najważniejszymi osobami. Tym chętniej przygotowuję dla Was ten cykliczny wpis – niech będzie dobrym startem! I mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu m.in. o spotach – nie tylko komercyjnych, oszustwach agentów nieruchomości oraz ciekawe przepisy, wyjątkowo nie kulinarne. Udanego tygodnia!

Najciekawsze premiery reklamowe – w tym ważny spot Fundacji Dzieci Niczyje – Krystyna Czubówna o homo tabletis.

Oszustwa i triki agentów nieruchomości – zobaczcie, na co uważać i jak nie dać się nabrać na piękne słówka.

Egzotyczne przygody redaktora Maja – czyli ekipa serialu Życie na gorąco o tym, jak powstawał Bond PRL-u.

Przepisy na środki czystości – tańsze, bezpieczniejsze dla dzieci i proste!

AKCJA TYGODNIA

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym tygodniu nareszcie, po miesiącach pracy odbędzie się wyczekiwana premiera naszego produktu dla rodziców i dziecka – Nukka. Tu na blogu pojawi się obszerny wpis z galerią i zaproszeniem do sklepu. Śledźcie nasz FANPAGE, bo tam będziemy informować na bieżąco 🙂 Zajrzyjcie też do tego WPISU, w którym opowiadam o projekcie i autorkach całego bałaganu.

A na koniec pomysły na tegoroczną choinkę. Bo nie mówcie mi, że nie myślicie jeszcze o dekoracjach i prezentach 😉

(zdjęcie: flickr.com)

Previous Św. Mikołaj - kochamy, ale do domu nie wpuszczamy.
Next Prezenty gwiazdkowe dla dzieciaków za mniej niż 50 zł.

Suggested Posts

Hello Monday!

Zima naszych dzieci.

Nie czekaj na CUD. Sama zacznij go czynić, jak ja!

Mamą być … w Indiach.

Najciekawsze pomysły na Walentynki – upominki.

Naleśniki – hit tegorocznych wakacji.