Hello Monday!


Niezmiennie nie znoszę poniedziałków, ale ostatnie wydarzenia i ofiary (nie tylko z Paryża, bo przecież również z Bejrutu) przypominają mi, że mam wielkie szczęście i mogę kolejny poniedziałek spożytkować na coś wartościowego, czy też przeżyć go zupełnie zwyczajnie i leniwie, we własnym domu, z najważniejszymi osobami. Tym chętniej przygotowuję dla Was ten cykliczny wpis – niech będzie dobrym startem! I mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu m.in. o spotach – nie tylko komercyjnych, oszustwach agentów nieruchomości oraz ciekawe przepisy, wyjątkowo nie kulinarne. Udanego tygodnia!

Najciekawsze premiery reklamowe – w tym ważny spot Fundacji Dzieci Niczyje – Krystyna Czubówna o homo tabletis.

tow-nieruchomosci-thO6e” target=”_blank” class="external">Oszustwa i triki agentów nieruchomości – zobaczcie, na co uważać i jak nie dać się nabrać na piękne słówka.

tor_Maj__czyli_Bond_PRL_u.html?_ga=1.82783957.218259570.1441567106″ target=”_blank” class="external">Egzotyczne przygody redaktora Maja – czyli ekipa serialu Życie na gorąco o tym, jak powstawał Bond PRL-u.

Przepisy na środki czystości – tańsze, bezpieczniejsze dla dzieci i proste!

AKCJA TYGODNIA

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym tygodniu nareszcie, po miesiącach pracy odbędzie się wyczekiwana premiera naszego produktu dla rodziców i dziecka – Nukka. Tu na blogu pojawi się obszerny wpis z galerią i zaproszeniem do sklepu. Śledźcie nasz FANPAGE, bo tam będziemy informować na bieżąco 🙂 Zajrzyjcie też do tego WPISU, w którym opowiadam o projekcie i autorkach całego bałaganu.

A na koniec pomysły na tegoroczną choinkę. Bo nie mówcie mi, że nie myślicie jeszcze o dekoracjach i prezentach 😉

(zdjęcie: flickr.com)

Previous Św. Mikołaj - kochamy, ale do domu nie wpuszczamy.
Next Prezenty gwiazdkowe dla dzieciaków za mniej niż 50 zł.

Suggested Posts

Moje trzy spektakularne wpadki kulinarne!

Jak pies z kotem, czyli o kłótniach i walkach rodzeństwa.

Walczę.

Fidget spinner i magia znana od lat.

TOP 15 z okazji specjalnej !

Goshico poleca się na urlop (i nie tylko)!

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *