Hello Monday!


Niezmiennie nie znoszę poniedziałków, ale ostatnie wydarzenia i ofiary (nie tylko z Paryża, bo przecież również z Bejrutu) przypominają mi, że mam wielkie szczęście i mogę kolejny poniedziałek spożytkować na coś wartościowego, czy też przeżyć go zupełnie zwyczajnie i leniwie, we własnym domu, z najważniejszymi osobami. Tym chętniej przygotowuję dla Was ten cykliczny wpis – niech będzie dobrym startem! I mam nadzieję, że dobrze Was nastroi na cały tydzień. :) A tak na marginesie, wszystkie pozostałe dni tygodnia kocham bez wyjątku, bo jak się przeżyje poniedziałek, to później do weekendu mamy już z górki!

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni ;)  W tym tygodniu m.in. o spotach – nie tylko komercyjnych, oszustwach agentów nieruchomości oraz ciekawe przepisy, wyjątkowo nie kulinarne. Udanego tygodnia!

Najciekawsze premiery reklamowe – w tym ważny spot Fundacji Dzieci Niczyje – Krystyna Czubówna o homo tabletis.

Oszustwa i triki agentów nieruchomości – zobaczcie, na co uważać i jak nie dać się nabrać na piękne słówka.

Egzotyczne przygody redaktora Maja – czyli ekipa serialu Życie na gorąco o tym, jak powstawał Bond PRL-u.

Przepisy na środki czystości – tańsze, bezpieczniejsze dla dzieci i proste!

AKCJA TYGODNIA

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym tygodniu nareszcie, po miesiącach pracy odbędzie się wyczekiwana premiera naszego produktu dla rodziców i dziecka – Nukka. Tu na blogu pojawi się obszerny wpis z galerią i zaproszeniem do sklepu. Śledźcie nasz FANPAGE, bo tam będziemy informować na bieżąco 🙂 Zajrzyjcie też do tego WPISU, w którym opowiadam o projekcie i autorkach całego bałaganu.

A na koniec pomysły na tegoroczną choinkę. Bo nie mówcie mi, że nie myślicie jeszcze o dekoracjach i prezentach 😉

(zdjęcie: flickr.com)

Previous Św. Mikołaj - kochamy, ale do domu nie wpuszczamy.
Next Prezenty gwiazdkowe dla dzieciaków za mniej niż 50 zł.

Suggested Posts

Więcej niż jedno życie. O rewolucji, której miało nie być.

Hello Monday!

Na śniadanie.

Trymestr III – ból kręgosłupa i inne “przyjemności”.

Mleko/herbatka/woda/sok – dlaczego moje dziecko tak dużo pije w nocy?!

Zasada 5 gumek do włosów. Musisz ją poznać!