Prezenty gwiazdkowe dla dzieciaków za mniej niż 50 zł.


Jedni wolą kilka konkretnych upominków, inni szykują więcej drobnych niespodzianek. Każda opcja ma swoje plusy, ale też żadna nie gwanrantuje, że dzieciaki nie rzucą zabawki w kąt zaraz po Świętach. My jak zwykle jesteśmy gdzieś po środku. Antek ma konkretne marzenia, raczej ze średniej i  górnej półki cenowej (Lego, wiadomo …). I jak co roku postaramy się przynajmniej jedno z nich spełnić a pozostałości w skarbonce przeznaczymy na niedrogie niespodzianki. Każdy, nawet najmniejszy prezent zapakujemy osobno i będziemy cieszyć się z radości dzieciaków. Nad Niną jeszcze myślimy, bo 15 miesięcy to taki dziwny wiek, że w zasadzie ciekawi ją wszystko a najbardziej zabawki brata. Część na pewno będzie wspólna – trzeba korzystać, póki w tym temacie nie ma (jeszcze) strat w ludziach.

Poniżej zebrałam ciekawe, wartościowe i niedrogie propozycje. Część z nich kupiliśmy rok temu, więc wiemy, że są również trwałe. Myślę, że zestawienie przyda się nie tylko rodzicom, ale również tym, którzy mają sporą gromadkę dzieciaków w rodzinie i obdarowanie ich w jednym okresie, to spore nadwyrężenie domowego budżetu. A przecież, aby było ciekawie i wesoło, nie trzeba wydawać fortuny.

Na pierwszy ogień wybrałam ofertę Lidla a ta już od jutra w sklepach 🙂

Puzzle 3D – KLIK

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8]

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8]

[1], [2], [3], [4], [5]

Autka – KLIK

A teraz Tiger. Tu też warto się pospieszyć, bo oferta zmienia się co miesiąc a braki produktów raczej nie są uzupełniane. Rzućcie okiem na całą ofertę, bo mają sporo drobnostek, idealnych do kalendarza adwentowego 🙂

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9]

[1], [2], [3], [4], [5] (powtórka z 3), [6], [7], [8], [9]

[1], [2], [3]

Na koniec niezawodna Ikea, która ostatnio poszerzyła ofertę o ciekawe gry dla nieco starszych dzieciaków. No i są tam cudne, niedrogie pluszaki!

[1], [2], [3], [4], [5], [6]

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8]

[1], [2], [3], [4], [5]

(zdjęcia: ikea.pl, lidl.pl, tiger-stores.pl)

Previous Hello Monday!
Next Jest i nasza Nukka!

Suggested Posts

Antkowe myśli zebrane. Część V.

Co ta dziewczyna ostatnio wyprawia, to się w głowie nie mieści!

Hity pierwszego półrocza.

Książka, która znokautuje Twoje dziecko!

Matka karmiąca się odchudza. Część pierwsza.

Hello Monday!

3 komentarze

  1. Obszerne zestawienie! Bardzo spodobały mi się drewniane sprzęty kuchenne.

  2. my z Lidla mamy, kupiony w tamtym roku, garaż i jest super 🙂

  3. 19 listopada 2015
    Odpowiedz

    Jenga fajny pomysł 🙂 my też napisaliśmy tekst o świętach i pomyśle na prezent: hej, a co powiecie na taki prezent i takie rozwiązanie na święta: https://www.eioba.pl/a/4yx9/swiateczny-scenariusz

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *