Na śniadanie.


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  Na talerzu Leonardo DiCaprio, szczepienia i 27 powodów dla nielubienia Polski. Smacznego!

Leonardo DiCaprio zagra człowieka o 24 osobowościach – może teraz się uda, Leo?

List lekarki w sprawie szczepień – czyli dlaczego nie można być egoistą.

27 powodów, dla których nigdy nie powinieneś odwiedzić Polski – to się nazywa chwytliwy tytuł! 😀

BLOG TYGODNIA

Aga, Irek, Ksenia i Bruno to bohaterowie wspaniałego, rodzinnego bloga Zapisane Chwile. Rodzice z harcerską przeszłością, kochający lasy, gitarę i szarlotkę na ciepło, obdarzeni dwójką dzieciaków wprost do schrupania. O czym piszą? O wyjątkowości zwyczajnego, spokojnego życia – o smakołykach, o własnych doświadczeniach, o ulotnych chwilach. Dlatego je zapisują 🙂 Uwielbiam na nich patrzeć, bo mają w sobie tyle pozytywnych fluidów, że można się naładować na zapas 😉 Polecam!

Na koniec ostatni hit u nas. Antek tańczy tylko do tej melodii 😉

Previous Odkrycia, których tylko mama może dokonać.
Next Wiosenna szafa Antka i Niny.

Suggested Posts

O tym, dlaczego tak ciężko wytrwać w postanowieniach. I wyzwanie dla Ciebie!

Pełnoziarnisty chleb bananowy.

13 paragrafów w zakręconym kodeksie rodzicielstwa.

Piwnooka i wyzwanie lipcowe.

Dekoracje wiosenne, czyli jak wygonić zimę z domu.

Na śniadanie.