Na śniadanie.


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  Na talerzu położne, bogate kobiety i MILFy. Smacznego!

Powinna mieć „siłę konia i wrażliwość anioła” – bardzo ciekawy artykuł a na deser o swojej pracy, o pacjentkach w rozmowie z Magdaleną Witkiewicz – położną z 20-letnim stażem.

Kobiety i ich droga do bogactwa – zdobyć to jedno, ale dobrze wykorzystać i pomnażać – to dopiero sukces!

Oscary 2015 – było minęło …wiem wiem. To jednak ciekawe prognozy – zobaczcie, na ile się sprawdziły 🙂

BLOG TYGODNIA

Kto orientuje się w tegorocznych wynikach plebiscytu Blog Roku, ten raczej zna i pewnie już zaczytuje się w  „Krótkim poradniku jak ogarnąć życie„. Nie napiszę Wam obszernej recenzji tego bloga, bo sama dopiero go poznaję. Podczas czytania tekstów Justyny przytakuję, podziwiam, wzruszam i skręcam się ze śmiechu – czasami wszystko na raz. I Wy też będziecie 🙂

Na koniec top 10 filmowych „MILFów” (MILFek?! .. . albo po prostu seksownych mamusiek) 😉 Swoją drogą, nawet jakbym chciała, nie mieszczę się jeszcze w przedziale wiekowym …

(zdjęcie: pinterest.com)

Previous "Fru!"
Next Nie ma to jak praktyczny prezent na Dzień Kobiet!

Suggested Posts

Dziękuję Ci, Mamo.

Dziękujemy Lamaze!

Oczyszczanie powietrza – te 14 roślin ci w tym pomoże!

A jednak trzecie!

Na śniadanie.

Hello Monday!