Na śniadanie.


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  Na talerzu życie w Wietnamie, stroje popularnego serialu i kolorowe trampki. Smacznego!

Tam mieszkam: Wietnam – bardzo ciekawy wywiad o trochę innym świecie.

Stroje z „Gry o tron” pod lupą – też tak czekaliście na nowy sezon?

Jedyne takie trampki na świecie – czyli sam zaprojektuj swoją parę i ciesz się oryginalnością!

BLOG TYGODNIA

Dziś polecam Wam kolejne spokojne i pozytywne miejsce. Długo go nie wspominałam, bo zakładałam, że doskonale znacie blog Moniki „Tekstualna”. Potem sobie pomyślałam, że nawet jeśli znacie i kochacie, to nie może go tu zabraknąć. I jest 🙂 Nie rozgryzłam jeszcze na czym polega wyjątkowość tego miejsca, ale to pewnie przez samą Monikę, jej lekkie i prawdziwe teksty i przepiękne zdjęcia. Zaglądam na blog regularnie właśnie po spokój i po bezkompromisowość, przebijającą się z każdego wpisu. I oczywiście po to, by zobaczyć, co słychać u małej Iny (która swoją drogą niedawno została starszą kuzynką <3). Zajrzycie do Tekstualnej, jeśli jeszcze nie zaprowadziły Was tam pokręcone ścieżki Internetu.

A na koniec polecam film Karoliny ze Stylizacje – test tanich marek kosmetycznych: Catrice, Essence i Lovely 🙂

(zdjęcie: pinterest.com; grafika: tekstualna.pl)

Previous Kolekcjonerka.
Next 10 najlepszych sposobów na budowanie relacji taty z dzieckiem.

Suggested Posts

Zmęczona i wkurzona? Ta prosta i regularna czynność może Ci pomóc!

Zamach na oddziale.

Antkowe myśli zebrane. Część 7.

Miłości trudne początki.

Śpisz z dzieckiem? Przygotuj się na pytania.

Gdyby porodówka była restauracją …