Share Week 2016.


Wierzyć się trochę nie chce, że minął już rok od poprzedniej edycji Share Week! Wtedy wzięłam w niej udział z wielkim zapałem (a pamiętam ją, jakby działa się tydzień temu), tegorocznej jak widać również nie zamierzam przegapić. Od zawsze bardzo chętnie dzielę się z Wami ciekawymi treściami i polecam autorów, którzy swoimi tekstami śmieszą, zachwycają i otwierają oczy. Którzy wiele pracy i serca wkładają w tworzone teksty. I właśnie na tym polega akcja wymyślona i organizowana przez autora bloga andrzejtucholski.com. Jest fantastyczna – bardzo pozytywna i dająca szansę na dzielenie się tym, co sami doceniamy. Rok rocznie wieńczy ją zestawienie najczęściej polecanych blogów oraz kanałów You Tube.

Z zamkniętymi oczami mogłabym powtórzyć moje zeszłoroczne typy, czyli Mataja, Żyj Kochaj Twórz i Radzka, bo to świetne babki. Tworzą z pasją, merytorycznie i odpowiedzialnie. No ale już rok temu moja lista była znacznie dłuższa a ja mogłam wybrać tylko trójkę, więc tym razem zrobimy roszadę i jedziemy z tym koksem 🙂

Róża marzy

Czyli doktor Ola i jej spokojne, wyważone podejście do rodzicielstwa. Pisze pięknie o tematach trudnych, które dla większości z nas stanowią codzienne wyzwania. Niczego nie narzuca, nie wbija kija w mrowisko. Swoimi tekstami podaje jedynie pomocną dłoń.

Ronja

Rok temu Renia była jeszcze dzikim ziemniakiem, ale z nazwą bloga nic się w zasadzie nie zmieniło. Nadal dziko kocha swoją rodzinę i równie dziko zakochana jest w Skandynawii. W swoich ciekawych tekstach dzieli się nie tylko spojrzeniem na rodzicielstwo, ale też inspiruje np. kulinarnie czy kulturalnie.

Radoshe

Swoim lekkim piórem pisze o życiu a ono dostarcza jej i nam samych ciekawych tematów. Czasami budzi refleksję, czasami rozśmiesza a czasami pisze do samego Prezydenta! Lubię do niej zaglądać i sprawdzać, co słychać.

Olomanolo

Jeśli jesteś mamą, która niebawem będzie musiała zostawić swoje bąble i wrócić do pracy, blog Kamili to doskonałe miejsce. Nie tylko przekonasz się, że z sukcesem można łączyć macierzyństwo z pracą, to jeszcze zobaczysz, że w tym zabieganym życiu można znaleźć czas i przestrzeń dla siebie. Kamila to konkretna babka, która dokładnie tak też i pisze. Organizacja i inspiracja z dużą dozą zdrowej miłości do samej siebie. A do tego rodzinne wyjazdy, z których przywozi piękne zdjęcia!

Mrs Polka Dot

Niby zwykłe życie – czasami rozterki, czasami przyziemne sprawy, ale wszystko okraszone takimi barwami i kadrami, że do Agnieszki chce się wracać. Poza szczerymi i ciekawymi treściami, masa inspiracji i uczta dla oka. Czasami tuż przed snem, z opadającymi powiekami, ale muszę do niej zajrzeć 🙂

***

Jak widzicie moich typów jest i tak pięc, bo po prostu nie mogłam się zdecydować 🙂 Zaglądajcie do dziewczyn, bo są warte Waszego czasu i uwagi. Na pewno dobrze Was ugoszczą.

Wiecie, że też możecie wziąć udział w akcji Share Week 2016? Nie musicie wcale prowadzić bloga, bo regulamin dopuszcza przesyłanie swoich typów również przez czytelników 🙂 Jedyne, co musicie zrobić, to napisać i wysłać swoje polecenia w tym FORMULARZU. Wasz wybór jest oczywiście dowolny, ale wiecie, że będzie mi bardzo miło, jeśli polecicie właśnie mój blog 🙂 

A tymczasem świętujcie i wypoczywajcie. Zdrowych i Spokojnych dla Was :*

(zdjęcie główne: flickr.com; Hannah Nicole, grafika i pozostałe zdjęcia: rozamarzy.pl, ronja.pl, radoshe.pl, olomanolo.pl i mrspolka-dot.com)

Previous DIY: Proste i tanie ozdoby wielkanocne.
Next "Bliźniaki?! Nie ma szaaaans ..." - Czy aby na pewno?

Suggested Posts

5 kobiet i 5 pięknych porodów.

9 miesiąc Niny i 3 x NIE.

Zakupy dla Niny – odsłona pierwsza.

Zachowanie dziecięcych rysunków na lata – poznaj mój sposób!

Jak wytresować … małego buntownika.

Fachowcy!