To były dobre wakacje.


Nie było zagranicznych wyjazdów, nie było morza i gór. Był to najlepsze lato ever! A jeśli one są zadowolone, to my tym bardziej. I wiecie, co jest najlepsze? To, że nasz rodzinny wyjazd nadal przed nami :))

Wracając do minionych miesięcy. Poza kilkudniowym wypadem w piękne rejony Podlasia i jednodniowymi wycieczkami do Boszkowa, Rogalina czy Poznania, praktycznie nie ruszaliśmy się z domu. A ponieważ lato było dla nas wyjątkowo pracowite, to Dziadkowie dbali o wakacyjne atrakcje. Zabierali dzieciaki do siebie i zabawiali w każdy możliwy sposób – coś pięknego. Antek był zachwycony: wyjazdy nad jezioro – wodne szaleństwa, pikniki i zajadanie ze smakiem domowego prowiantu, wypady na ryby – ogromna duma i radość z każdej złowionej ryby, taplanie się w ogrodowym basenie, łakocie, pierwsze lekcje gry w szachy, budowa statku pirackiego, wszelkie możliwe zabawy a nawet angażowanie w zwykłe, codzienne czynności i drobne remonty. Jestem niemal pewna, że my nie wiemy o wszystkim, co się u nich działo 🙂 Wiem, że mieć taką pomoc ze strony rodziców, to wielkie szczęście.

Wakacje się kończą, ale powrócą za jakiś miesiąc. Wtedy wybywamy większą ekipą nad ukochane morze. Znów w znane nam okolice, z obowiązkowym spotkaniem rodzinnym. Będzie chłodniej, dni będą krótsze, ale z drugiej strony nie będzie tłumów i parawanów. Tak bardzo czekam! A póki co wrzesień w dalszym ciągu pracowity – dopinanie projektu i przygotowania do 1. Urodzin i Chrztu Św. Niny. Tak tak, jak świętować, to konkretnie 😉

Żegnamy Cię, lato. Tak bardzo upalne i intensywne w tym roku …

SONY DSC

Previous 6 najczęstszych błędów, popełnianych pod prysznicem.
Next Rodzicielstwo Bliskości ma jedną, poważną wadę.

Suggested Posts

Torba wózkowa czyli nasze spacerowe must have.

Na śniadanie.

Ciąża – I trymestr.

Sentymentalna podróż w czasie.

Jest ich wielu i są blisko. Wystarczy tylko otworzyć oczy.

Na śniadanie.