Lóżko dla starszaka, czyli KURA po naszemu.


O łóżko KURA pisałam juz w naszych hitach lutego. To rewelacyjne rozwiązanie dla przedszkolaków i dzieci starszych, jeśli nie chcemy, aby spały zbyt wysoko. Nie dość, że materac jest mniej więcej na wysokości 1 metra, to łóżko posiada jeszcze opcję montażu na parterze. W wersji lóżka piętrowego zyskujemy fajną przestrzeń na dole, czyli „bazę” do zabawy w pojedynkę lub w towarzystwie. Niedawno nareszcie skończyłam mój mały projekt i mogę Wam pokazać efekt końcowy, czyli nowe miejsce do spania i zabawy dla Antka.

Tak naprawdę nie zrobiłam wiele, ale prace strasznie rozłożyły się w czasie a po drodze jeszcze dokupiłam parę rzeczy. Regał i dywanik (obie rzeczy z Ikei), w sam raz pasują pod łóżko. Jest więc miękko i praktycznie, bo mebel pomieści masę zabawek i kolekcję gier/puzzli. W bazie zawiesiłam jeszcze dyplom od Dziadków i świecące kule na baterie. Do łask wróciła lampka-gwiazdka a regały (razem z drabinką pomalowane przeze mnie na niebiesko) mogą pomieścić nie tylko książki i zabawki, ale też kubek z napojem na noc.

Antek od pierszej nocy jest zachwycony a teraz już w ogóle, kiedy wszystko ma pod ręką. Łóżko jest solidne i wytrzymuję ciężar dwóch osób – codziennie kładę się obok i czytamy książki przed snem. No i świetne jest też to, że cały kącik możemy wykończyć wedle gustu dziecka – przemalować, dobudować i zamienić w zupełnie inny mebel.

Łóżko – Ikea

Regał – Ikea

Dywanik pod łóżkiem – Ikea

Świecące kule na baterie – Cottonove Love

Półki na książki – Ikea

Worek na zabawki – Blacksis

Pościel – H&M Home

Previous 18. miesiąc Niny, czyli 100% małej kobietki.
Next Wieczorno-nocne dramaty w trzech aktach, czyli co matka robi w nocy ...

Suggested Posts

Dzień z życia #2, czyli śniadanie na trawie … w Poznaniu.

Dlaczego kobiety mają problem z „pomaganiem” w domu?

6 uniwersalnych prawd o 6-latkach!

Rok Niny – ta dziewczyna dopiero się rozkręca!

„W co się bawić, w co się bawić …” z rocznym maluchem?

„Nie odkładaj macierzyństwa”, czyli kampania z fatalnym przekazem i ukrytym motywem.

2 komentarze

  1. 16 marca 2016
    Odpowiedz

    Fajne rozwiązanie :). W sumie chętnie bym skorzystała z niego, ale pokój mojego dziecka jest chyba najmniejszym pokojem na świecie i nie ma mowy tam o takim meblu. Swietna robota, u Was wyszło to pięknię.

  2. Też się przymierzamy do Kury. Świetnie u Was wygląda! 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *