Na śniadanie.


Ty też wyciskasz z poranka ile się da, zanim dzieciaki albo praca przejmą kontrolę nad Twoim życiem? Kilka chwil sam na sam ze swoimi myślami przy kawie, czy wykradziony moment z telefonem w łazience?

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  Na talerzu płatki owsiane, moja lodówka i cennik mamy w Polsce. Smacznego!

Płatki owsiane na 24 sposoby – przepisy po angielsku, ale czy coś powstrzyma nasz apetyt? 🙂

Moja lodówka – koniec z odwiecznym dylematem „Co dziś na obiad?” 😀

Cennik mamy – czyli ile powinna zarabiać kobieta, zajmująca się domem i dziećmi. Po amerykańskiej, czas na wersję polską.

BLOG AKCJA TYGODNIA

Dziś polecam Wam absolutnie fantastyczną akcję #nicminiewisi, propagującą mądre noszenie dzieci – w chustach i zdrowych nosidłach. Pamiętacie jeszcze mój wpis o wisiadłach i nieświadomych rodzicach? Już wtedy wiedziałam, że to ważny i zbyt rzadko poruszany temat. A teraz, całkiem spontanicznie poruszyła go Magda, autorka bloga Dwie Córki (polecałam go już tutaj). Zaczęło się niewinnie, na Instagramie a w niedługim czasie przybrało formę rozpędzonej lokomotywy! Dziś istnieje już fanpage akcji z pięknym kolażem wszystkich, którzy do tej pory dołączyli. Jeśli i Wy nosicie zdrowo i chcielibyście być częścią spontanicznego zrywu, dodajcie na swoim Instagramie zdjęcie malucha w nosidle i oznaczcie hashtagiem #nicminiewisi. I koniecznie dołączcie na Facebooku 🙂

Na koniec utwór, który uwielbiał malutki Antek i Nina też uśmiecha się, kiedy zaczynam nucić 😀

(zdjęcie: pinterest.com)

Previous Mamą być ... w Niemczech.
Next Matka Natura o placentofagii.

Suggested Posts

Hello Monday!

Ciąża – III trymestr.

Jest co świętować! Efekty odchudzania po 6 miesiącach.

Na śniadanie.

Wiosna na paznokciach, czyli 40 propozycji na piękny manicure.

Piwnooka 2015.

3 komentarze

 1. Aga z www.makeonewish.pl
  20 kwietnia 2015
  Odpowiedz

  dzięki za owsiankę 🙂 jestem z nią na bakier, wiec może teraz jakoś się przełamię

 2. Matko Zabawko
  20 kwietnia 2015
  Odpowiedz

  My nosidła i chusty nie mamy, ale akcje popieram! Boli widok dzieci wiszących w wisiadłach :/

 3. 20 kwietnia 2015
  Odpowiedz

  Dzieci jeszcze nie mam, ale ze śniadań mniej więcej od.. dzisiaj mam silne postanowieniem, by wyciągać absolutne maksimum. 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *