Urodzinowe inspiracje!


Niedawno, zupełnie przez przypadek odkryłam, że do pierwszych urodzin Niny został niewiele ponad miesiąc. Nie wiem, gdzie podziały się ostatnie miesiące i mówiąc szczerze, jeszcze to do mnie nie dociera. Sama wizja organizacji jej pierwszej poważnej imprezy, to nadal czysta abstrakcja. Tymczasem zaraz będzie sierpień a później już poleci z górki – czasu wcale nie zostało tak dużo!

Zaczęłam szukać inspiracji na rodzinną imprezę urodzinową. Na motyw przewodni jest jeszcze za wcześnie, zresztą Roczek to i tak bardziej święto dla dorosłych, niż dla małych jubilatów. Nie planujemy nic wielkiego i dekoracje też będą raczej skromne, ale szperając w Sieci od razu rzuciłam okiem na pomysły imprez dla starszaków. I tym sposobem zebrałam w jednym miejscu całkiem pokaźną liczbę inspiracji na przyjemne i smaczne zabawy – w gronie rodziny, czy też dla grupki rówieśników.

PROSTO, ALE Z KLASĄ

 

W KOLORZE

 

Z MOTYWEM

 

 

NA BOGATO

 

ATRAKCJE!

Piąte urodziny Antka będą pierwszą imprezą, na którą zaprosi koleżanki i kolegów. I dlatego absolutnie urzekły mnie poniższe propozycje na miejsca do zdjęć pamiątkowych. Motyw przewodni imprezy na pewno będziemy musieli uzgodnić z jubilatem, ale liczba możliwości dekoracji jest praktycznie nieograniczona. Wyjątkowa pamiątka zapewniona 🙂

39a207d7763dcec31a6f66e88312cfd1

 

(zdjęcie główne: flickr.com, zdjęcia pozostałe: pinterest.com)

Previous Historia pewnej wpadki.
Next O tym, jak rodzinę spakowałam i nie zwariowałam.

Suggested Posts

Hello Monday!

O porodzie słów kilka

10 dziwnych i całkowicie normalnych dolegliwości w ciąży.

Go girl! Filmowe bohaterki, które kopią tyłki.

Pomysł na obiad: Smaczne pesto szpinakowe.

Na śniadanie.