Hello monday!


Nie znoszę poniedziałków i chyba nigdy nie polubię. Zdecydowanie za szybko przychodzą, ciągną się niemiłosiernie i psują de facto już pół niedzieli! Kiedyś w szkole to były zadania domowe, później obowiązki zawodowe, teraz pożegnanie z chłopakami, po dwóch rodzinnych, zazwyczaj intensywnych dniach. Dlatego trzeba sobie te dni jakoś umilać. Cykl, który kiedyś pojawiał się w roli śniadania, od teraz rozgościł się w poniedziałkowe poranki. Mam nadzieję, że dobrze nastroi Was na kolejne dni :)

Na cały nadchodzący tydzień zostawiam Wam garść ciekawych miejsc znalezionych w przepastnych czeluściach Internetu. Dodatkowo czasami polecam blogi, do których zaglądam regularnie albo które odkryłam niedawno i mnie totalnie zachwyciły. Możecie zjeść wszystko od razu, albo zostawić sobie kęsy na kolejne dni i poranki ;)  W tym tygodniu dziecięce lato na zdjęciach, historia pewnego krótkiego urlopu macierzyńskiego i Arlena Witt o języku angielskim. Udanego tygodnia!

Migawki z lata – czyli piękne zdjęcia Emersona i Greysona, zrobione przez ich tatę <3

Szefowa Yahoo! planuje dwutygodniowy urlop macierzyński – krytyka uzasadniona, czy nie?

YouTube zyskał nową wittaminę! – oglądam każdy odcinek i uwielbiam 🙂

BLOG TYGODNIA

Kiedyś prowadziła wyłącznie „Dzikie ziemniaki” a całkiem niedawno stworzyła coś nowego. Ronja.pl – blog parentingowy ze skandynawskim zapleczem. Nie mogłam nie polubić od pierwszej wizyty! Do tego miałam przyjemność poznać Renię osobiście i widzę od razu, że Ronja to jej miejsce – spokojne, wyważone, pozytywne i z własnym klimatem. Znajdziecie tam mądre, angażujące treści o tematyce rodzicielskiej, ale też zdrową kuchnię i oczywiście Skandynawię. Jest też humor, jaki lubię i piękne zdjęcia. Zajrzyjcie koniecznie 🙂

A na koniec jeden z ciekawszych odcinków Time for Business – kanału prowadzonego przez Izabelę Makosz. Macierzyństwo vs. własny biznes. Polecam gorąco!

(zdjęcie: flickr.com; grafika: www.ronja.pl)

Previous Kilka kroków do stylu skandynawskiego w Twoim domu.
Next Rok Niny - ta dziewczyna dopiero się rozkręca!

Suggested Posts

Idealny upominek dla każdej Mamy.

Naleśniki – hit tegorocznych wakacji.

Hello Monday!

Znani w swojej najważniejszej roli – roli taty.

Seks, bestie w ciałach kobiet i życie w klatkach! Czytasz na własną odpowiedzialność.

Siódmy miesiąc Niny i wkraczamy w nową erę.

1 Comment

  1. Dzięki, dzięki, dzięki! 🙂 Dopiero dziś zauważyłam w Google Analytics wejścia z Twojego bloga. Bardzo miło przeczytać takie słowa, dziękuję!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *