15 miłosnych plakatów do pobrania. Idealne na Walentynki, choć nie tylko!


walentynki plakaty

Najfajniejsze w Walentynkach jest to, że można je przeżywać i obchodzić na swój własny sposób. Całkiem serio, romantycznie do bólu albo z przymrużeniem oka, w formie zabawy. Dzień 14. lutego niby nazywany jest “świętem zakochanych”, ale dla mnie to już od dawna po prostu dzień miłości – do najbliższych, przyjaciół a nawet do samej siebie. Taka fajna okazja do refleksji i tematycznych zabaw z dzieciakami. Tak też ten dzień obchodzimy i w takim samym duchu stworzyłam dla Was 15 różnych plakatów.

Są wśród nich wersje romantyczne, ale też takie z dystansem przez duże D. Myślę, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Choć stworzone z myślą o Walentynkach, są tak naprawdę uniwersalne i będą pięknie uzupełniać wnętrze przez cały rok.

Możecie pobrać dowolną ilość plakatów, zupełnie za darmo. Wystarczy, że klikniecie w słowo “POBIERZ“, znajdujące się każdorazowo nad plakatem. Sprawdzą się idealnie jako upominek dla kogoś bliskiego albo po prostu dla Was samych. Zerknijcie na wszystkie propozycje i dajcie znać, które Wam się podobają 🙂

#1 POBIERZ

 

#2 POBIERZ

#3 POBIERZ

#4 POBIERZ

#5 POBIERZ

#6 POBIERZ

#7 POBIERZ

#8 POBIERZ

#9 POBIERZ

#10 POBIERZ

#11 POBIERZ

#12 POBIERZ

#13 POBIERZ

#14 POBIERZ

#15 POBIERZ

Plakaty z wysyłką! walentynki plakaty

Previous Przekąski dla dzieci - na urodziny, kinderball i odwiedziny przyjaciół.
Next Choroba lokomocyjna u dzieci. Jak walczyć z największym wrogiem podróży?

Suggested Posts

Zdania, których nie lubimy słyszeć …

Na śniadanie.

Karny jeżyk to nie klaps!

Urodzinowe inspiracje!

Są takie dni …

Jabłkowe babeczki – cieszą oko i zachwycają podniebienie!