Zakupy dla Niny – odsłona pierwsza.


Jeśli mama chłopca wybiera się na jedne z pierwszych zakupów dla córki i nareszcie może poszaleć w „różowym” dziale, może wyjść z tego niezły ambaras (patrz: debet na karcie). Na szczęście mamy masę rzeczy po Antku, tych malutkich w kolorach bieli i beżu. Nina będzie się więc stroiła w ciuchy po bracie, później również w te niebieskie. Nie mogłam sobie jednak odmówić zakupu kilku „kobiecych” strojów, na które kiedyś jedynie spoglądałam ukradkiem. Zapraszam więc na przegląd nowości dla Niny.

To, że zapomniałam już jak to jest kupować ubranka dla noworodka, to jedno. Kupować dla dziewczynki, w letnim sezonie, gdzie z każdego wieszaka kuszą prześliczne sukieneczki, to dopiero może być zgryz. Nina urodzi się we wrześniu, więc ominie ją zapewne typowa letnia pogoda. A nawet jeśli trafimy jeszcze na ciepłe słoneczne dni, nie będę chciała jej stroić. Ma być przede wszystkim wygodnie. I właśnie o tym pamiętając wybierałam ciuszki. Być może ktoś z Was również kompletuje garderobę dla maluszka i znajdzie poniżej inspiracje dla siebie.

Poduszka Lela Blanc, kombinezon H&M


A na koniec zapowiedź następnej odsłony zakupów dla Niny, czyli jej pokoik. Więcej o tym już niebawem.Previous Karny jeżyk to nie klaps!
Next Gdy walizka dostaje drugie życie ...

Suggested Posts

Jak wychować materialistów.

Na śniadanie.

Nasze spacerowe must have … vol. 2.

Haul z Ikea.

Na śniadanie.

Zakupy dla Niny i Antka, czyli nareszcie mamy wszystko!

4 komentarze

 1. 9 lipca 2014
  Odpowiedz

  Już się nie mogę doczekać kolejnego wpisu, lustro i kwiatki zaciekawiły 🙂 Łapacz snów – nigdy nie słyszałam o czymś takim ale bardzo ciekawy 🙂

 2. 17 lipca 2014
  Odpowiedz

  sprytna ta poduszeczka, przyda się, że dzieciaczkowi „uformowała” się główka:)

 3. 13 sierpnia 2014
  Odpowiedz

  Łapacz snów jest przepiękny!

 4. 18 sierpnia 2014
  Odpowiedz

  Cudne! Od kiedy spodziewam się dziecka uwielbiam malutkie ubranka! Bardzo ciekawa jestem Waszego pokoiku!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *