Malowanie twarzy – 63 pomysły na różne okazje!


I zaczęło się! Rok szkolny jeszcze się na dobre nie rozkręcił a imprezy urodzinowe ruszyły pełną parą. Ani się obejrzymy a będzie Halloween a potem do balików karnawałowych już z górki. Jedną z ulubionych atrakcji dla dzieciaków jest malowanie twarzy. Nie wiem, jak Wasze, ale moje uwielbiają :)) Takie malowidła doskonale uzupełniają kostium i są świetnym punktem programu imprezy. Jestem pewna, że już niedługo przyjdzie Wam odkryć w sobie duszę artysty. I dlatego postanowiłam ułatwić nam wszystkim zadanie. Oto 63 pomysły, z przejrzystym podziałem na kategorię.

Mieliśmy już kiedyś kremowe cienie, ale ostatnio testowaliśmy kredki do twarzy i powiem Wam, że są o niebo lepsze. Pozwalają na większą precyzję (choć i tak czasami trzeba jednak chwycić za pędzelek) a przy tym są też miękkie. Dobrze się rozprowadzają, blendują i dość dobrze trzymają się na twarzy. Przy dotknięciu brudzą, więc trzeba uważać. Ze zmywaniem też nie ma problemu, choć okolice brwi trzeba potraktować dodatkową porcją mydła. Jeśli chcecie się w nie za wczasu zaopatrzyć, polecam nasze marki Kidea. Zestaw poszerzony jest o kilka kolorów i zawiera dwa odcienie z brokatem. Bez problemu wyczarujecie z nim każde dzieło. W dobrej cenie znajdziecie go TUTAJ.

Zobaczcie, jak mi poszło moje pierwsze malowanie. Efekt nie był idealny i zdecydowanie muszę poćwiczyć, ale hej, Antek był mega zadowolony! :)) Poniżej też obiecane pomysły na malowidła.

Superbohaterowie oraz postaci z bajek, filmów i gier.

Zwierzaki.

Inne.

Podany link do kredek to link afiliacyjny – każdy zakup oznacza drobną prowizję dla mnie. Nie wpływa to w żadnym razie na cenę produktu. Za to zakup jest a pewno wyrazem Waszego zaufania do mnie 🙂 Dziękuję! <3

(zdjęcia pomysłów pochodzą z serwisu Pinterest – źródło)

Previous Groźna chmura nad Polską? I co naprawdę dzieje się z reaktorem w Belgii?
Next Co to był za weekend!

Suggested Posts

Zwierzaki pocieszają!

HSM, czyli wyjątkowy typ mamy. Może też nią jesteś?

Hmm, czy to są dwie kreski?

Więcej, bardziej, dłużej, czyli Blog Conference Poznań 2016.

Blogi fachowe i do rzeczy.

Lóżko dla starszaka, czyli KURA po naszemu.