Malowanie twarzy – 63 pomysły na różne okazje!


I zaczęło się! Rok szkolny jeszcze się na dobre nie rozkręcił a imprezy urodzinowe ruszyły pełną parą. Ani się obejrzymy a będzie Halloween a potem do balików karnawałowych już z górki. Jedną z ulubionych atrakcji dla dzieciaków jest malowanie twarzy. Nie wiem, jak Wasze, ale moje uwielbiają :)) Takie malowidła doskonale uzupełniają kostium i są świetnym punktem programu imprezy. Jestem pewna, że już niedługo przyjdzie Wam odkryć w sobie duszę artysty. I dlatego postanowiłam ułatwić nam wszystkim zadanie. Oto 63 pomysły, z przejrzystym podziałem na kategorię.

Mieliśmy już kiedyś kremowe cienie, ale ostatnio testowaliśmy kredki do twarzy i powiem Wam, że są o niebo lepsze. Pozwalają na większą precyzję (choć i tak czasami trzeba jednak chwycić za pędzelek) a przy tym są też miękkie. Dobrze się rozprowadzają, blendują i dość dobrze trzymają się na twarzy. Przy dotknięciu brudzą, więc trzeba uważać. Ze zmywaniem też nie ma problemu, choć okolice brwi trzeba potraktować dodatkową porcją mydła. Jeśli chcecie się w nie za wczasu zaopatrzyć, polecam nasze marki Kidea. Zestaw poszerzony jest o kilka kolorów i zawiera dwa odcienie z brokatem. Bez problemu wyczarujecie z nim każde dzieło. W dobrej cenie znajdziecie go TUTAJ.

Zobaczcie, jak mi poszło moje pierwsze malowanie. Efekt nie był idealny i zdecydowanie muszę poćwiczyć, ale hej, Antek był mega zadowolony! :)) Poniżej też obiecane pomysły na malowidła.

Superbohaterowie oraz postaci z bajek, filmów i gier.

Zwierzaki.

Inne.

Podany link do kredek to link afiliacyjny – każdy zakup oznacza drobną prowizję dla mnie. Nie wpływa to w żadnym razie na cenę produktu. Za to zakup jest a pewno wyrazem Waszego zaufania do mnie 🙂 Dziękuję! <3

(zdjęcia pomysłów pochodzą z serwisu Pinterest – źródło)

Previous Groźna chmura nad Polską? I co naprawdę dzieje się z reaktorem w Belgii?
Next Co to był za weekend!

Suggested Posts

Matka Polka w poszukiwaniu energii.

Pomysł na obiad: Pizza jak u Włocha!

Rodzicielstwo Bliskości ma jedną, poważną wadę.

Antkowe myśli zebrane. Część II.

Pokaż mi swoją choinkę a powiem Ci, kim jesteś.

Lemoniada, balony i pizza, czyli 5. urodziny Antka.

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *